BOY UZATMA AMELİYATI 

DOKTORLAR, HASTALAR, YÖNTEMLER

#16
Boy uzatma ameliyatı yapan doktor sayısı son yıllarda oldukça arttı. Bu doktorlara kendi internet sitelerinde, instagram, facebook ve youtube gibi sosyal medya platformlarında sıkça rastlar olduk. Peki bu iyi bir şey mi?

Resim
Kısa boylular veya öyle hissedenlerin sesinin dikkate alınmış olması itibariyle bu güzel bir gelişme. Yaklaşık bir kaç yıl önce bile, böyle saçma nedenlerden dolayı bize gelmeyin, diyen doktorlar görmek mümkündü. Veya birçok doktor belli bir boyun üzerindeki kişileri ameliyat etmeme kararı almıştı. Örneğin 1.60 üstü kişiler normal boyda olduğu için onlara ameliyat yapmıyoruz diyorlardı.
Burada durup, kime göre neye göre, demekte fayda var. Normal dediğimiz şeyi belirleyen şey nedir? Ameliyat yeteneği olan bir doktorun 1.60 boyunda birine, bence boyun gayet güzel, demesi o kişinin takıntısına bir çare midir? Yıllardır sürdürdüğü ilişkisini, kusura bakma sen biraz kısasın daha uzun olsaydın olabilirdi, diyen bir kızdan terk edilmiş erkeğin zamanla takıntıya dönüşen düşüncelerini hangi söz teselli edebilir.
Günümüzde ise kısa boylu hissedenlerin ızdırabına, sesine kulak verildiğini söyleyebiliriz. 1.70 üstünde birçok erkeğin 1.60 üstünde birçok bayanın ameliyatlarına şahit olabiliyor, yazdıkları yazıları internetten okuyabiliyor veya muayene sırasında doktorların raporlarından görebiliyoruz. Tabi yine birçok doktor-ki bu konuda haklılar- ciddi olmayan, bu ameliyatın zorluğunu kaldıramayacak kişilere ameliyat yapmama taraftarılar.
Doktorların bu konuda daha anlayışlı olmaları güzel fakat bunun bir de olumsuz bir tarafı söz konusu; Çünkü boy uzatma ameliyatlarının popülerliği arttıkça yeni doktorlar da deneyimsiz olsalar bile, evet ben de gayet güzel uzatma ameliyatı yapabilirim, diyebiliyorlar.
Burada söz konusu bir "ameliyat" olduğu için dikkatli olmak, daha önce bu işi defalarca ve de başarılı bir şekilde tecrübe etmiş doktor seçmek daha da önem kazanıyor.
Bu forumun açılış amacı estetik boy uzatma ameliyatlarına yönelik karar vermeye çalışan kişilerin bilgilerini bir araya getirip en sağlıklı kararı almaları konusunda birbirlerine destek olmasıdır. Dileyen kişiler bilgilerini aşağıda paylaşabilir ve merak ettikleri soruları sorabilir.
Faydalı bilgiler okumak, öğrenmek ve uygulayabilmek üzere..
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Merak ettiğiniz sorular için;