BOY UZATMA AMELİYATI 

DOKTORLAR, HASTALAR, YÖNTEMLER

Günümüzde takıntısı çok olanların yanında artık orta düzey takıntılı diyeceğimiz, olsa iyi olur ama olmasa da olur, düşüncesindeki kişiler de boy uzatma ameliyatı olma kararları almaya başladı.
Tabi bu karar, sonrasında kişileri mutlu ediyor mu?
Yeni Hayatlarından memnunlar mı?
Ameliyat sonrası her şey bekledikleri gibi mi oldu?
Başkalarına da tavsiye ederler mi?

Resim
Ameliyat olmuş veya bu konuda gerçek bilgileri olan kişilerin bu gönderinin altına cevap yazmaları ve faydalı içerikler okumak dileğiyle..
Öncelikle tebrik ederim, çok güzel bir konu açmışsınız. Eminim benim gibi bir çok kişiyi düşündüren bir soru. Özellikle birkaç yıl önce ameliyatla boyunu uzatan kişilerin fikirlerini almak iyi olurdu. Acaba eski sağlıklarına kavuşmuşlar mı? Tekraren boy uzatma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorlar mı? gibi soruların cevabını merak ediyorum.
Behappy yazdı:
Çrş Mar 21, 2018 8:53 am
Öncelikle tebrik ederim, çok güzel bir konu açmışsınız. Eminim benim gibi bir çok kişiyi düşündüren bir soru. Özellikle birkaç yıl önce ameliyatla boyunu uzatan kişilerin fikirlerini almak iyi olurdu. Acaba eski sağlıklarına kavuşmuşlar mı? Tekraren boy uzatma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorlar mı? gibi soruların cevabını merak ediyorum.
Teşekkür ederim Behappy
Boy uzatma ameliyatı olanlar için genellikle tek ameliyat yeterli oluyor. Boyu ülke standartlarının ve özellikle kişinin beklentilerinin çok altındaysa bazen iki ameliyat tercih edilip 10+ cm uzatma yapanlar da var. Tabi bazen de ikinci ameliyatı olmak isteyen ama zorluklarını bizzat yaşadığı için tekrar o durumları yaşamaktansa tek ameliyatla yetinenler de oluyor.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Merak ettiğiniz sorular için;